Centrum Badawczo Rozwojowe

Centrum Badawczo Rozwojowe działa jako integralna część Solvera Gaweł Technology S.A.. Zostało utworzone w 2012 roku. Od tamtej pory jest odpowiedzialne za koordynowanie wszystkich projektów opartych na działalności badawczo rozwojowej, prowadzenie projektów rozwojowych i inwestycyjnych, opracowywanie nowych rozwiązań produktowych i technologicznych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu kadry oraz posiadaniu w strukturach Solvera Gawel Technology S.A. działu Technologicznego, działu Rozwoju oraz Laboratorium specjalizujemy się w opracowywaniu nowych innowacyjnych rozwiązań z zakresu mocowań z wykorzystaniem gwintów jak również konstruowaniem gwintów specjalnych.

W ramach działalności zespół B+R zajmuje się również opracowywaniem procesów technologicznych kucia i walcowania oraz optymalizacją produkcji. Wszystkie sfery działalności przynoszą wymierne efekty w postaci opatentowanych nowych rozwiązań.

Działalność CBR to również współpraca z jednostkami naukowymi w ramach projektów naukowych oraz rozpowszechnianiu wyników prac na konferencjach i wspólnych publikacjach.


Badania

Laboratorium wykonuje badania.

Więcej informacji

Współpraca

CBR Solvera Gaweł Technology S.A. współpracuje z wieloma firmami, instytucjami i uczelniami wyższymi.

Więcej informacji


BADANIA

WSPÓŁPRACA

polski